×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/07/25 - 10:05
  • بازدید : 749
  • تعداد بازدیدکننده : 652
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اطلاعیه پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته 1402

ضمن عرض تبریک و خوش آمدگوئی به پذیرفته شدگان گرامی...

 

ضمن عرض تبریک و خوش آمدگوئی به پذیرفته شدگان گرامی آزمون کاردانی به کارشناسی سال تحصیلی1403-1402، به اطلاع می رساند این عزیزان لازم است در تاریخ  1402/7/29 جهت ثبت نام اینترنتی با مراجعه به آدرس  https://medical.sbmu.ac.ir ، بخش "ثبت نام پذیرفته شدگان-کارشناسی ناپیوسته"نسبت به تکمیل اطلاعات و  اسکن دقیق و خوانا و بارگذاری کلیه مدارک درخواستی اقدام نمایند. با توجه به اینکه پذیرفته شده در صورت کامل بودن مدارک ، مجاز به انتخاب واحد می باشد جهت اسکن کلیه مدارک دقت لازم صورت پذیرد(جهت ثبت نام اینترنتی از مرورگر فایرفاکس یا کروم استفاده نمایید)                                                                   

**تذکر مهم: پذیرفته شدگان می بایست بعد از تکمیل ثبت نام اینترنتی و تائید توسط دانشکده، نسبت به ارسال  اصل کلیه مدارک تحصیلی و اصل فرم ها و کپی شناسنامه و کارت ملی خود از تاریخ 1402/7/30 لغایت 1402/8/3 از طریق پست به آدرس دانشکده دندانپزشکی اقدام نمایند. در غیر اینصورت ثبت نام قطعی نخواهد شد.(آدرس دانشکده در پایین صفحه قرار داده شده است)

مدارک مورد نیاز

- 6(شش) قطعه عکس پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، رشته)

- کپی  شناسنامه

- کپی کارت ملی

اصل گواهی مدرک کاردانی

- پذیرفته شدگان ذکور: مدرکی که نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه آنان باشد.چنانچه مشمول نظام وظیفه می باشد بر اساس اعلام سازمان وظیفه عمومی  با مراجعه به سامانه https://services.epolice.irسازمان وظیفه عمومی ناجا نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی خود اقدام نماید.(جهت دریافت فایل راهنما به سایت سازمان وظیفه عمومی ناجا- بخش آموزش- مراجعه نماید) و چنانچه دارای کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت می باشد تصویر آن را اسکن نماید.

- کارمندان دولت لازم است  اصل و حکم مرخصی سالانه یا موافقت رسمی بدون قید و شرط ارائه نمایند.

دریافت فرمهای ثبت نام:

**جهت دریافت فرم های ثبت نام کلیک کنید**

 

**مهم** پذیرفته شدگان پردیس خودگردان جهت آگاهی از میزان شهریه به سایت   education.sbmu.ac.ir مراجعه نمایند و همچنین ملزم به تهیه سفته به مبلغ  ده میلیون تومان برای مقطع کارشناسی با پشت نویسی و امضا دوضامن و ارسال آن همراه با مدارک می باشند. کپی کارت ملی ضامنین نیز ارسال شود. لازم است ضامنین متعاقبا جهت تائید مجدد به دانشکده مربوطه مراجعه نمایند.

دانشکده

رشته

آدرس

آدرس سایت دانشکده

شماره تماس

دندانپزشکی

ساخت پروتز دندان

بزرگراه شهید چمران- اوین بلوار دانشجو

کدپستی 1983969411

http://dentistry.sbmu.ac.ir

22173753

 


 

  • گروه خبری : اطلاعیه ها
  • گروه خبری : 133033
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست