شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > صفحات مخفي در منو > درخواست صدور مجوز دانشنامه از طريق پست الكترونيكي 
 
 

دانش آموختگان گرامی می توانند درخواست صدور مجوز دانشنامه خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری ، از طریق پست الکترونیک ارسال نمایند.

درخواستهای دریافت شده در اسرع وقت رسیدگی می گردند و دانش آموختگان می توانند دو هفته بعد از ارسال درخواست خود از طریق شماره تلفن

23872289 درخواست خود را پیگیری نموده و در صورت آماده بودن مجوز با در دست داشتن اصل مدارکی که تصویر آنها را توسط پست الکترونیکی

ارسال نموده اند ، به اداره صدور گواهینامه مراجعه و دانشنامه خود را دریافت نمایند. لازم بذکر است که تحویل دانشنامه منوط به ارائه اصل مدارک می

باشد و در صورت عدم ارائه هر یک از مدارک مورد نیاز ، دانشنامه تحت هیچ شرایطی تحویل داده نخواهد شد.


مراحل ارسال درخواست صدور مجوز دانشنامه

تصویر(اسکن) کلیه مدارک لازم را تهیه نمایید. (برای مشاهده مدارک لازم جهت صدور مجوز هر یک از مقاطع تحصیلی اینجا کلیک نمایید)

کلیه فایلهای مربوط به تصاویر مدارک را در یک فایل فشرده (zip یا rar) قرار دهید (مانند شکل زیر).

 

فایل فشرده حاصل(که شامل تصویر مدارک می باشد) را به ایمیلی با موضوع "daneshname - name" (به جای name  نام و نام خانوادگی خود را تایپ نمایید) پیوست نموده و در متن ایمیل مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی ، رشته ، مقطع و شماره دانشجویی را وارد کرده و به آدرس "sodoor@sbmu.ac.ir" ارسال نمایید. (مانند شکل زیر)
توجه: حجم فایل پیوست شده به ایمیل نباید بیش از 10MB باشد. در صورتیکه حجم پیوست بیش از 10MB می باشد لطفا فایل ها را در دو یا چند ایمیل ارسال نمایید بطوریکه در هر ایمیل حجم پیوست بیش از مقدار ذکر شده نباشد.

دو هفته پس از ارسال درخواست خود با شماره تلفن  23872289 جهت پیگیری ، تماس حاصل فرمایید

در صورت تکمیل مدارک با در دست داشتن اصل مدارک (برای مشاهده مدارک لازم اینجا کلیک نمایید) به اداره صدور گواهینامه آموزش کل دانشگاه ( آدرس : بزرگراه شهید چمران - خیابان یمن - جنب بیمارستان آیت ا... طالقانی - دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی - ساختمان شماره 1 - طبقه اول - اداره کل آموزش و تحصیلات تکمیلی) مراجعه فرمایید.

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.